on

Hoermann prezinta inovatii sustenabile si tehnologii de top la BAU 2025

11 ianuarie, 2025

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Hörmann își reconfirmă statutul de lider european în domeniul ușilor, porților și soluțiilor pentru construcții, anunțându-și participarea la târgul BAU 2025, desfășurat între 13 și 17 ianuarie la München.

 

Hoermann usi garaj pareri

 

Pe o suprafață impresionantă de peste 1.600 m², situată la standul 302 din hala B3, compania germană Hörmann va dezvălui cele mai recente inovații și extinderi de gamă din portofoliul său. Gama de produse expusă cuprinde soluții variate: sisteme de depozitare, porți, uși, tocuri, sisteme de control al accesului și tehnologii de automatizare.

 

Inovații de top prezentate în premieră

Hörmann lansează pe piață o nouă linie de produse pentru sisteme de depozitare, denumită „Juno”, care include soluții precum boxe de grădină, suporturi pentru lemne de foc și alte elemente dedicate eficientizării spațiului. Totodată, o premieră semnificativă va fi dezvăluită în cadrul ușilor funcționale, sector extins recent prin integrarea pendulării Grothaus, destinată industriilor alimentare, comerciale și logistice.

În plus, compania promite soluții inovatoare pentru protecția împotriva incendiilor, tehnologii pentru spații industriale și sisteme de gestionare a parcărilor, punând un accent sporit pe eficiența energetică și sustenabilitate.

 

hoermann pareri forum

Design, sustenabilitate și noi tendințe

Hörmann continuă să își promoveze produsele neutre din punct de vedere al emisiilor de CO2, răspunzând cerințelor pieței de construcții rezidențiale și comerciale. De asemenea, designul joacă un rol cheie, în special în diversitatea finisajelor pentru uși din lemn. O nouă campanie de marketing vizual, construită pe emoție și sustenabilitate, va însoți aceste lansări.

Vizitați site-ul Hörmann pentru a descoperi viitorul soluțiilor în construcții.

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Vind rinichi contra casa de chirpici Vind rinichi contra casa de chirpici
Executarile silite produc o avalansa de case ieftine - 20 octombrie 2010 Executarile silite produc o avalansa de case ieftine - 20 octombrie 2010
The Institute lanseaza ideea primului cartier creativ al Bucurestiului The Institute lanseaza ideea primului cartier creativ al Bucurestiului
30 de mil. euro in primele doua blocuri din Evocasa - 24 februarie 2010 30 de mil. euro in primele doua blocuri din Evocasa - 24 februarie 2010
Alerta Black Friday! Securizeaza-ti Casa Inteligenta cu Promotia A2TECH! Alerta Black Friday! Securizeaza-ti Casa Inteligenta cu Promotia A2TECH!
TeraPlast inaugureaza un nou depozit de peste 5.000 mp langa Bucuresti TeraPlast inaugureaza un nou depozit de peste 5.000 mp langa Bucuresti

Vezi mai multe articole