Primaria Sectorului 3 desfiinteaza constructiile ilegale

13 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Locuitorii sectorului 3 pot semnala problemele privind constructiile amplasate ilegal pe domeniul public, iluminatul deficitar sau problemele care privesc traficul rutier la dispeceratul non-stop 9854 sau pe site-ul www.sector3primaria.ro sectiunile "Mediul curat conteaza", "Iluminatul public-modern - Lumina pe fiecare strada", "Siguranta in traficul rutier - pentru dumneavoastra" ori la telefoanele 341.07.04 (Serviciul Disciplina in Constructii), 318.03.23-29, interior 155 (Serviciul Gospodaria locala). Pana acum, primaria a actionat in acest sens in noua zone.
 
Sursa: Adevarul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Terenul se va vinde doar cu analizele la zi Terenul se va vinde doar cu analizele la zi
Euronavetistii, loviti de criza imobiliara Euronavetistii, loviti de criza imobiliara
\ \"Casa pasiva\" consuma de 30 de ori mai putina energie
Case de vacanta in strainatate la preturi de garsoniere in Romania! - 27 Mai 2009 Case de vacanta in strainatate la preturi de garsoniere in Romania! - 27 Mai 2009
Cine va plateste aparatele arse Cine va plateste aparatele arse
Bosch a testat public calitatea electrocasnicelor sale Bosch a testat public calitatea electrocasnicelor sale

Vezi mai multe articole