Statul vinde garsoniere cu 20.000 de euro bucata - 03 August 2009

03 august, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Mai multe locuinte ANL din tara vor fi vandute in conditii preferentiale chiriasilor care stau acum in ele.
 
235 de locuinte ANL din Titu, Nehoiu, Timisoara si din Curtea de Arges au fost deja evaluate pentru a fi vandute catre chiriasi, urmand ca tranzactiile sa se incheie in perioada urmatoare, a declarat pentru NewsIn secretarul de stat in cadrul Ministerului Dezvoltarii Regionale, Ioan Andreica. „Sunt evaluate 235 de locuinte ANL cu scopul de a fi vandute catre chiriasi. Ne-au intrebat in ce conturi trebuie virati banii, astfel ca asteptam din zi in zi confirmarea…

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Somfy Romania dubleaza vanzarile sistemelor de automatizare pentru perdele si draperii Somfy Romania dubleaza vanzarile sistemelor de automatizare pentru perdele si draperii
Terenurile pentru constructii Terenurile pentru constructii
Apartamentele de lux din Capitala - pentru buzunare mari si medii Apartamentele de lux din Capitala - pentru buzunare mari si medii
Proprietarii centralelor platesc cote comune Proprietarii centralelor platesc cote comune
carantina carantina
Ingrijeste-ti corect mobila! Ingrijeste-ti corect mobila!

Vezi mai multe articole