Un bucurestean din cinci a trecut deja prin Cotroceni Park - 02 Noiembrie 2009

02 noiembrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Circa 380.000 de oameni au trecut in primele patru zile de la deschidere pragul mallului AFI Palace Cotroceni, afluxul de oameni depasind asteptarile proprietarilor mallului si acutizand blocaje in traficul din zona Eroilor - Drumul Taberei, in special in orele serii.
"In prima zi am avut 82.500 de vizitatori, in a doua si a treia au fost aproape 95.000 de oameni, iar astazi (duminica), la cum merg lucrurile pana acum (ora 15.00 - n.red.), cred ca am putea atinge 100.000 de vizitatori", a declarat Israel Visel, directorul mallului AFI Palace Cotroceni...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Energie verde la Oradea: Cartierul Nufărul I ar putea fi încălzit cu apă din izvoarele geotermale de sub oraş Energie verde la Oradea: Cartierul Nufărul I ar putea fi încălzit cu apă din izvoarele geotermale de sub oraş
Traian Basescu si energia regenerabila Traian Basescu si energia regenerabila
Cand se opreste apa calda? Cand se opreste apa calda?
Duel turco-spaniol la marginea Capitalei Duel turco-spaniol la marginea Capitalei
Solutiile OARB pentru dezvoltarea Capitalei Solutiile OARB pentru dezvoltarea Capitalei
Primul department store Meli Melo, deschis in Bucuresti Mall Primul department store Meli Melo, deschis in Bucuresti Mall

Vezi mai multe articole