Amenzi pentru constructiile neautorizate

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Inspectorii Serviciului Disciplina in Constructii au aplicat in cursul lunii aprilie amenzi in valoare de 4.000 de RON. Sanctiunile s-au indreptat catre cetatenii care au construit, pe domeniul public fara autorizatie, garaje, garduri sau copertine. Si cei care au facut modificari interioare, ilegal, au suportat aceeasi consecinta.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Apartamentele noi au ramas la fel de scumpe Apartamentele noi au ramas la fel de scumpe
\ \"Residenz - cartierul german\" creste in Chitila
Statul ne impune cum sa ne incalzim Statul ne impune cum sa ne incalzim
Un cub, mai multe posibilitati Un cub, mai multe posibilitati
De Black Friday, peste 500 de clienti PIATRAONLINE au cumparat piatra naturala in valoare de 500.000 Euro De Black Friday, peste 500 de clienti PIATRAONLINE au cumparat piatra naturala in valoare de 500.000 Euro
Pentru prima data la un targ imobiliar, serviciul de vizionari rapide - 04 Martie 2009 Pentru prima data la un targ imobiliar, serviciul de vizionari rapide - 04 Martie 2009

Vezi mai multe articole