Amenzi pentru constructiile neautorizate

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Inspectorii Serviciului Disciplina in Constructii au aplicat in cursul lunii aprilie amenzi in valoare de 4.000 de RON. Sanctiunile s-au indreptat catre cetatenii care au construit, pe domeniul public fara autorizatie, garaje, garduri sau copertine. Si cei care au facut modificari interioare, ilegal, au suportat aceeasi consecinta.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

BRAVO EUROPA a sustinut Habitat for Humanity Romania cu acoperisuri in valoare de 40.000 de euro BRAVO EUROPA a sustinut Habitat for Humanity Romania cu acoperisuri in valoare de 40.000 de euro
Flanco lanseaza patru noi servicii pentru clienti Flanco lanseaza patru noi servicii pentru clienti
„Amenajarea corecta a incaperilor“ si „Hrana pentru camarazii canini“ – proiectele lunii ianuarie la HORNBACH „Amenajarea corecta a incaperilor“ si „Hrana pentru camarazii canini“ – proiectele lunii ianuarie la HORNBACH
Romanii prind gustul bailor Romanii prind gustul bailor
REHAU ofera cursuri de specializare gratuite REHAU ofera cursuri de specializare gratuite
norme norme

Vezi mai multe articole