Amenzi pentru constructiile neautorizate

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Inspectorii Serviciului Disciplina in Constructii au aplicat in cursul lunii aprilie amenzi in valoare de 4.000 de RON. Sanctiunile s-au indreptat catre cetatenii care au construit, pe domeniul public fara autorizatie, garaje, garduri sau copertine. Si cei care au facut modificari interioare, ilegal, au suportat aceeasi consecinta.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

RE/MAX: Romania are 1 agent imobiliar la 2.500 de locuitori RE/MAX: Romania are 1 agent imobiliar la 2.500 de locuitori
Vanzarile de gips-carton, in crestere Vanzarile de gips-carton, in crestere
Ce se va intampla cu Ce se va intampla cu "Prima Casa" executata silit? - 23 martie 2010
Programul Programul "Prima Casa", si pentru locuinte nefinalizate - 19 Iunie 2009
Oferta de criza: casele din materiale neconventionale - 09 Decembrie 2009 Oferta de criza: casele din materiale neconventionale - 09 Decembrie 2009
Castigatorul regional al competitiei PowerUp! Castigatorul regional al competitiei PowerUp!

Vezi mai multe articole