Expozitie de amenajari interioare la Romexpo

18 mai, 2007

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul de constructii Construct Expo Ambient va fi organizat in perioada 23-27 mai, la Romexpo si va avea o suprafata totala de 46.000 de metri patrati. Organizatorii mizeaza pe participarea a peste 700 de companii, dintre care 220 din strainatate. Vor participa firme din domenii precum amenajari interioare, materiale de finisaj, acoperiri murale si pardoseli, usi si ferestre, tamplarie si corpuri de iluminat.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

"Prima casa" poate fi una gata ipotecata. Notarii dispar din schema - 22 Iulie 2009
Aproape 180.000 de romani se bat pe locuinte construite cu bani de la stat Aproape 180.000 de romani se bat pe locuinte construite cu bani de la stat
EXPERIENTA BIFE-SIM 2013: conferinte, consultanta si programe speciale EXPERIENTA BIFE-SIM 2013: conferinte, consultanta si programe speciale
Hoval-SolKit-aqua: punerea in functiune a panourilor solare, acum in numai patru minute Hoval-SolKit-aqua: punerea in functiune a panourilor solare, acum in numai patru minute
Forum Misiunea Casa: Un Apel Catre Noua Generatie de Specialisti in Materiale de Constructii Forum Misiunea Casa: Un Apel Catre Noua Generatie de Specialisti in Materiale de Constructii
inchirieri inchirieri

Vezi mai multe articole