Expozitie de amenajari interioare la Romexpo

18 mai, 2007

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul de constructii Construct Expo Ambient va fi organizat in perioada 23-27 mai, la Romexpo si va avea o suprafata totala de 46.000 de metri patrati. Organizatorii mizeaza pe participarea a peste 700 de companii, dintre care 220 din strainatate. Vor participa firme din domenii precum amenajari interioare, materiale de finisaj, acoperiri murale si pardoseli, usi si ferestre, tamplarie si corpuri de iluminat.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cum se face apartamentul mai mare fara a demola din pereti - 31 Octombrie 2009 Cum se face apartamentul mai mare fara a demola din pereti - 31 Octombrie 2009
Clientii Planorama cer sprijinul statului pentru a se muta in locuinte - 27 august 2010 Clientii Planorama cer sprijinul statului pentru a se muta in locuinte - 27 august 2010
Cele mai inspirate produse home & deco au fost expuse virtual la TotulPentruCasaTa Cele mai inspirate produse home & deco au fost expuse virtual la TotulPentruCasaTa
Capitala, locul de joaca al companiilor de constructii Capitala, locul de joaca al companiilor de constructii
Mobilier pentru juniori, la oferta Mobilier pentru juniori, la oferta
Clasa medie creste piata mobilei Clasa medie creste piata mobilei

Vezi mai multe articole