Expozitie de amenajari interioare la Romexpo

18 mai, 2007

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul de constructii Construct Expo Ambient va fi organizat in perioada 23-27 mai, la Romexpo si va avea o suprafata totala de 46.000 de metri patrati. Organizatorii mizeaza pe participarea a peste 700 de companii, dintre care 220 din strainatate. Vor participa firme din domenii precum amenajari interioare, materiale de finisaj, acoperiri murale si pardoseli, usi si ferestre, tamplarie si corpuri de iluminat.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Estul Capitalei se dezvolta de la o luna la alta Estul Capitalei se dezvolta de la o luna la alta
Preturile apartamentelor ceausiste s-ar putea dubla in cinci ani Preturile apartamentelor ceausiste s-ar putea dubla in cinci ani
Randamentele din imobiliare au scazut brusc Randamentele din imobiliare au scazut brusc
Investitiile imobiliare cel mai putin riscante in 2009 - 6 IANUARIE 2009 Investitiile imobiliare cel mai putin riscante in 2009 - 6 IANUARIE 2009
Productia de case si de alimente, tot mai scumpa Productia de case si de alimente, tot mai scumpa
Prima Casa are trei camere in provincie - 16 februarie 2010 Prima Casa are trei camere in provincie - 16 februarie 2010

Vezi mai multe articole