Piata imobiliara in 3 ani - 13 Noiembrie 2009

13 noiembrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

A venit toamna, anotimpul in care copiii incep scoala, studentii facultatea si agentii imobiliari tranzactionarea. Asa arata anul 2007.
Dupa o vara cam secetoasa, a sosit toamna; copiii incep scoala, studentii facultatea si agentii imobiliari sunt nedumeriti de ce nu mai incep tranzactionarile, dar nu admit sub nicio forma ca ne paste o criza. Se dezumfla bula imobiliara. Se taie robinetul creditelor. Oamenii nu mai inghit si nu mai isi permit gogosile imobiliarilor. Acesta e scenariul pentru 2008. Vara aceasta s-a lansat...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

DEZBATERE: Mai avem nevoie de agenti imobiliari? DEZBATERE: Mai avem nevoie de agenti imobiliari?
Impozite mai mari pentru locuintele de lux Impozite mai mari pentru locuintele de lux
Electrocasnice in cadere libera Electrocasnice in cadere libera
Liderul polonez Armatura a intrat pe piața din România Liderul polonez Armatura a intrat pe piața din România
Caravana BookLand 2013 Caravana BookLand 2013
inSIGN by Noblesse Group International a primit premiul pentru excelenta in inovatie in design interior inSIGN by Noblesse Group International a primit premiul pentru excelenta in inovatie in design interior

Vezi mai multe articole