A venit toamna, anotimpul in care copiii incep scoala, studentii facultatea si agentii imobiliari tranzactionarea. Asa arata anul 2007.
Dupa o vara cam secetoasa, a sosit toamna; copiii incep scoala, studentii facultatea si agentii imobiliari sunt nedumeriti de ce nu mai incep tranzactionarile, dar nu admit sub nicio forma ca ne paste o criza. Se dezumfla bula imobiliara. Se taie robinetul creditelor. Oamenii nu mai inghit si nu mai isi permit gogosile imobiliarilor. Acesta e scenariul pentru 2008. Vara aceasta s-a lansat...

Cu 2.400 de lei, la "Prima casa 2" - 02 martie 2010
Comentarii
Nu exista comentarii.