"Prima casa", primele efecte... perverse - 15 Iulie 2009

15 iulie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Inca de la inceput autoritatile au clamat faptul ca programul "Prima casa" este conceput pentru a veni in sprijinul "tinerilor care isi doresc o locuinta". Cum ne-am invatat sa fim sceptici fata de buna-credinta a politicienilor, foarte putini au fost cei care au crezut in aceasta versiune. Cele mai multe dintre critici se refereau la initiativa guvernamentala ca fiind una cu obiectiv...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Israelienii fac inca 4.000 de apartamente in Capitala Israelienii fac inca 4.000 de apartamente in Capitala
Atmosfera pe zona imobiliara a devenit mai sobra in prezent, fata de prima jumatate a anului, spune directorul regional al Chayton Capital Atmosfera pe zona imobiliara a devenit mai sobra in prezent, fata de prima jumatate a anului, spune directorul regional al Chayton Capital
Ariston Thermo Romania: Vanzarile anuale de centrale termice au crescut de aproape 20 de ori in ultimii 20 de ani Ariston Thermo Romania: Vanzarile anuale de centrale termice au crescut de aproape 20 de ori in ultimii 20 de ani
BEA Sensors Europe: 60 de Ani de Inovatie in Senzori pentru Usi Automate BEA Sensors Europe: 60 de Ani de Inovatie in Senzori pentru Usi Automate
PlanRadar digitalizează managementul de șantier PlanRadar digitalizează managementul de șantier
Cererea de locuinte, de cinci ori mai mare decat oferta Cererea de locuinte, de cinci ori mai mare decat oferta

Vezi mai multe articole