"Prima casa", primele efecte... perverse - 15 Iulie 2009

15 iulie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Inca de la inceput autoritatile au clamat faptul ca programul "Prima casa" este conceput pentru a veni in sprijinul "tinerilor care isi doresc o locuinta". Cum ne-am invatat sa fim sceptici fata de buna-credinta a politicienilor, foarte putini au fost cei care au crezut in aceasta versiune. Cele mai multe dintre critici se refereau la initiativa guvernamentala ca fiind una cu obiectiv...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Preturile la gaze si electricitate, la acelasi nivel - 23 DECEMBRIE 2008 Preturile la gaze si electricitate, la acelasi nivel - 23 DECEMBRIE 2008
Momentul ideal sa iti schimbi garsoniera pe un apartament! - 28 Aprilie 2009 Momentul ideal sa iti schimbi garsoniera pe un apartament! - 28 Aprilie 2009
Ciprian Lopata: Ciprian Lopata: "Oriciti bani ati avea, cumparati proprietati imobiliare!"
Alerta Black Friday! Securizeaza-ti Casa Inteligenta cu Promotia A2TECH! Alerta Black Friday! Securizeaza-ti Casa Inteligenta cu Promotia A2TECH!
Dupa doua luni de campanie, doar 0,5% dintre proprietari au asigurarea obligatorie a casei - 17 septembrie 2010 Dupa doua luni de campanie, doar 0,5% dintre proprietari au asigurarea obligatorie a casei - 17 septembrie 2010
Trocul casa noua-casa veche plus diferenta n-a mers in Romania - 02 Noiembrie 2009 Trocul casa noua-casa veche plus diferenta n-a mers in Romania - 02 Noiembrie 2009

Vezi mai multe articole