Unul din beneficiile crizei: chirii la doua camere in Bucuresti sub 300 de euro lunar - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Cu mai putin de 300 de euro lunar, bani cu care in urma cu doi ani se puteau inchiria doar garsoniere in Bucuresti, se poate sta acum intr-un apartament cu doua camere in majoritatea cartierelor din Capitala - din Militari in Salajan si din Berceni in Bucurestii Noi - potrivit anunturilor de pe site-urile agentiilor imobiliare.
 
"In septembrie 2008 dadeam constant refresh pe site-urile cu anunturi imobiliare pentru ca trebuia sa ma mut si tot ce am gasit a fost o garsoniera de 27 de metri patrati in Titan, nemobilata, pe care dadeam...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Apartamentele din complexurile rezidentiale, mai scumpe cu 10% Apartamentele din complexurile rezidentiale, mai scumpe cu 10%
Ti-ai facut bagajele? Castiga premii de Drum Bun cu Fabrica de Clatite Tefal Ti-ai facut bagajele? Castiga premii de Drum Bun cu Fabrica de Clatite Tefal
Clujenii au mai mult spatiu pentru shopping decat bucurestenii - 22 Aprilie 2009 Clujenii au mai mult spatiu pentru shopping decat bucurestenii - 22 Aprilie 2009
Totusi, gazele se scumpesc Totusi, gazele se scumpesc
Gran Residencia - o bucatica de Spania la marginea Bucurestiului Gran Residencia - o bucatica de Spania la marginea Bucurestiului
Boom imobiliar in Moldova, cu banii capsunarilor Boom imobiliar in Moldova, cu banii capsunarilor

Vezi mai multe articole