Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

ANL ANL
Interviu: Campioni la case bugetare Interviu: Campioni la case bugetare
\ \"Case care plang\" la Anuala de Arhitectura
Mobila romaneasca Mobila romaneasca
Curatenia devine un hobby cu Silence Force™ Multi-Cyclonic de la Rowenta Curatenia devine un hobby cu Silence Force™ Multi-Cyclonic de la Rowenta
Creditele de consum, pe primul loc si in 2007 Creditele de consum, pe primul loc si in 2007

Vezi mai multe articole