Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cadastru Cadastru
Orele de liniste in bloc sunt intre 22 seara si 6 dimineata Orele de liniste in bloc sunt intre 22 seara si 6 dimineata
Pierderile de apa potabila au ajuns la 41% Pierderile de apa potabila au ajuns la 41%
Zile norocoase pentru clientii Praktiker Romania: 3 masini au fost deja castigate! Zile norocoase pentru clientii Praktiker Romania: 3 masini au fost deja castigate!
Presiuni pe costul caselor noi Presiuni pe costul caselor noi
Am o padure ... ce ma fac cu ea... Am o padure ... ce ma fac cu ea...

Vezi mai multe articole