Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Termopanul se scumpeste cu pana la 10% Termopanul se scumpeste cu pana la 10%
Curatenia devine un hobby cu Silence Force™ Multi-Cyclonic de la Rowenta Curatenia devine un hobby cu Silence Force™ Multi-Cyclonic de la Rowenta
Targul international de mobila BIFE SIM se deschide pe 12 septembrie Targul international de mobila BIFE SIM se deschide pe 12 septembrie
Gazele se pot scumpi din 2009 - 15 DECEMBRIE 2008 Gazele se pot scumpi din 2009 - 15 DECEMBRIE 2008
Brico Depot iti pregateste sarbatori de poveste la preturi de depozit! Brico Depot iti pregateste sarbatori de poveste la preturi de depozit!
Avertisment: Producatorii de polistiren, material folosit la reabilitarea termica, fac rabat la calitate Avertisment: Producatorii de polistiren, material folosit la reabilitarea termica, fac rabat la calitate

Vezi mai multe articole