Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Fatada blocului poate fi reparata si pe banii statului Fatada blocului poate fi reparata si pe banii statului
Întâmpină iarna cu Fiskars și Gerber în benzinăriile MOL Întâmpină iarna cu Fiskars și Gerber în benzinăriile MOL
Brico Depot lanseaza primul catalog exclusiv online Brico Depot lanseaza primul catalog exclusiv online
4.000 de locuinte noi in zona Aviatiei 4.000 de locuinte noi in zona Aviatiei
SCHIMBARE RADICALA. Cum vor fi CALCULATE de anul viitor TAXELE si IMPOZITELE pentru case si masini SCHIMBARE RADICALA. Cum vor fi CALCULATE de anul viitor TAXELE si IMPOZITELE pentru case si masini
Fii Super Tu! Unleash your Super Hero! Fii Super Tu! Unleash your Super Hero!

Vezi mai multe articole