Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

BRD lansează creditul ipotecar „La Casa Mea” BRD lansează creditul ipotecar „La Casa Mea”
Peste 170.000 de beneficiari in cadrul campaniei umanitare Ariston Comfort Challenge Peste 170.000 de beneficiari in cadrul campaniei umanitare Ariston Comfort Challenge
Casa care scade factura Casa care scade factura
Guvernul construieste alta criza - 08 DECEMBRIE 2008 Guvernul construieste alta criza - 08 DECEMBRIE 2008
Creditele pentru populatie vor continua sa creasca cu circa 37% anual Creditele pentru populatie vor continua sa creasca cu circa 37% anual
Workshopuri si sesiuni de promovare a gamei Keter-Curver, organizate in weekend de Yalco, la Poiana Brasov Workshopuri si sesiuni de promovare a gamei Keter-Curver, organizate in weekend de Yalco, la Poiana Brasov

Vezi mai multe articole