Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Vivre sarbatoreste International Black Friday si in Romania, cu reduceri de pana la 90% Vivre sarbatoreste International Black Friday si in Romania, cu reduceri de pana la 90%
O treime dintre romani au salariu prea mic pentru O treime dintre romani au salariu prea mic pentru "Prima Casa" - 30 Iunie 2009
Sapte din zece agentii se vor inchide - 04 August 2009 Sapte din zece agentii se vor inchide - 04 August 2009
Top 10 vile de milioane de euro Top 10 vile de milioane de euro
Hornbach deschide in toamna magazinul din Sibiu Hornbach deschide in toamna magazinul din Sibiu
BNP Paribas vrea sa intre pe piata creditelor ipotecare BNP Paribas vrea sa intre pe piata creditelor ipotecare

Vezi mai multe articole