Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

JYSK a lansat noua colectie de mobilier de gradina in cadrul evenimentului Sommervisen JYSK a lansat noua colectie de mobilier de gradina in cadrul evenimentului Sommervisen
Primele tranzactii cu locuinte in Bucuresti. Prima Casa a scumpit si apartamentele de 3 camere - 01 Octombrie 2009 Primele tranzactii cu locuinte in Bucuresti. Prima Casa a scumpit si apartamentele de 3 camere - 01 Octombrie 2009
Datorii Datorii
BEST ROOFS & FACADES 2015,  evenimentul anului pentru montatorii de acoperisuri 19 - 23 septembrie Romexpo BEST ROOFS & FACADES 2015, evenimentul anului pentru montatorii de acoperisuri 19 - 23 septembrie Romexpo
4Construct Cluj 2025 | Tehnici moderne si materiale inovatoare 4Construct Cluj 2025 | Tehnici moderne si materiale inovatoare
Vopselele exclusiviste Benjamin Moore, disponibile oficial în România, prin Murali Store Vopselele exclusiviste Benjamin Moore, disponibile oficial în România, prin Murali Store

Vezi mai multe articole