Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Criza nu s-a resimtit la vanzarile de mobila - 3 DECEMBRIE 2008 Criza nu s-a resimtit la vanzarile de mobila - 3 DECEMBRIE 2008
Fenomen: cladiri-pericol public, din cauza reamenajarii interioarelor - 11 Iunie 2009 Fenomen: cladiri-pericol public, din cauza reamenajarii interioarelor - 11 Iunie 2009
Romanii au dat un miliard de euro pe mobila Romanii au dat un miliard de euro pe mobila
Ion Radu Zilisteanu: Bancile se folosesc de Ion Radu Zilisteanu: Bancile se folosesc de "Prima casa" pentru a atrage clienti pentru alte produse - 24 Iulie 2009
Pune bani deoparte. Vin vremuri grele! Pune bani deoparte. Vin vremuri grele!
Saint-Gobain Rigips lanseaza inovatia HABITO in Romania Saint-Gobain Rigips lanseaza inovatia HABITO in Romania

Vezi mai multe articole