Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Scumpirea se amana Scumpirea se amana
BAB Bucuresti 2004 - 2004-11-25 BAB Bucuresti 2004 - 2004-11-25
Platim chirii mai mari decat in Suedia Platim chirii mai mari decat in Suedia
Cele mai ieftine locuinte din tara - 12 Mai 2009 Cele mai ieftine locuinte din tara - 12 Mai 2009
Vanzarea locuintelor, conditionata de un certificat imposibil de obtinut - 23 Noiembrie 2009 Vanzarea locuintelor, conditionata de un certificat imposibil de obtinut - 23 Noiembrie 2009
Complexuri rezidentiale cu 780 de apartamente Complexuri rezidentiale cu 780 de apartamente

Vezi mai multe articole