Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

La Targu Mures, repartitoarele dubleaza facturile de caldura - 13 Februarie 2009 La Targu Mures, repartitoarele dubleaza facturile de caldura - 13 Februarie 2009
Cel mai scump apartament din Bucuresti costa 1.200.000 euro Cel mai scump apartament din Bucuresti costa 1.200.000 euro
Tranzactiile imobiliare s-au prabusit in trimestrul trei si piata are sanse minime sa egaleze volumul de anul trecut Tranzactiile imobiliare s-au prabusit in trimestrul trei si piata are sanse minime sa egaleze volumul de anul trecut
BAB Bucuresti 2004 - 2004-11-25 BAB Bucuresti 2004 - 2004-11-25
Apartamentele din Bucuresti Apartamentele din Bucuresti
Terenul scump trimite apartamentul la tara Terenul scump trimite apartamentul la tara

Vezi mai multe articole