Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Vinzari duble de aer conditionat Vinzari duble de aer conditionat
Cum poate fi vanduta o casa ipotecata Cum poate fi vanduta o casa ipotecata
\ \"Case care plang\" la Anuala de Arhitectura
Muncitorii scumpesc piata imobiliara Muncitorii scumpesc piata imobiliara
Balonul imobiliar din Bucuresti se dezumfla Balonul imobiliar din Bucuresti se dezumfla
Oferta de criza: casele din materiale neconventionale - 09 Decembrie 2009 Oferta de criza: casele din materiale neconventionale - 09 Decembrie 2009

Vezi mai multe articole