Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Zona rezidentiala Pipera a intrat in declin Zona rezidentiala Pipera a intrat in declin
Primaria Brasov ajuta tinerii Primaria Brasov ajuta tinerii
Top 5 aspecte pentru pavajul curtii Top 5 aspecte pentru pavajul curtii
Un apartament de lux in Bucuresti, mai scump decat la Bruxelles sau Atena Un apartament de lux in Bucuresti, mai scump decat la Bruxelles sau Atena
Panourile solare reduc factura RADET cu 15% - 20 Martie 2009 Panourile solare reduc factura RADET cu 15% - 20 Martie 2009
In anii '90 mobila se vindea ca pasta de dinti, acum clientul este mai exigent In anii '90 mobila se vindea ca pasta de dinti, acum clientul este mai exigent

Vezi mai multe articole