Administratorii de bloc, buni de plata

04 mai, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Administratorii de bloc care nu au depus situatia financiara pe anul 2005 pana la data de 1 martie 2006 risca amenzi cuprinse intre 100 si 500 RON. De la inceputul anului, 561 de asociatii de proprietari din sectorul 3 au depus, la Serviciul Relatii cu Asociatiile de Proprietari, situatia elementelor de activ/pasiv. Administratorii care nu s-au prezentat la primarie pana acum sunt asteptati la sediu de luni pana joi.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

ROCKWOOL deschide cea mai mare fabrica de vata minerala bazaltica din Romania ROCKWOOL deschide cea mai mare fabrica de vata minerala bazaltica din Romania
Energia termica se scumpeste cu 5-6% de la 1 august Energia termica se scumpeste cu 5-6% de la 1 august
PIATRAONLINE lanseaza 10DesignBlog - proiect pentru tinerii pasionati de arta decorativa si design de interior PIATRAONLINE lanseaza 10DesignBlog - proiect pentru tinerii pasionati de arta decorativa si design de interior
Apartamentele vechi se vor ieftini peste trei ani Apartamentele vechi se vor ieftini peste trei ani
Cum sa citim un contract de asigurari? Cum sa citim un contract de asigurari?
Cum intretii gradina pe canicula Cum intretii gradina pe canicula

Vezi mai multe articole