Balbaiala in Guvernul Boc: Udrea introduce certificatele energetice amanate pana in 2011 de Blaga si Vladescu - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 Ministerul Dezvoltarii a pregatit Ordonanta de Urgenta prin care este reintrodusa obligativitatea certificarii energetice a imobilelor de locuinte, in acest an, si "spera" ca va fi discutata in sedinta de Guvern saptamana viitoare", potrivit explicatiilor transmise HotNews.ro. Guvernul Boc amanase, printr-o Ordonanta emisa la finalul anului trecut, obligativitatea certificarii...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Sipcile de gard metalice Wetterbest, o alternativa moderna la sipcile de gard clasice Sipcile de gard metalice Wetterbest, o alternativa moderna la sipcile de gard clasice
HUF HAUS dezvolta case autonome, bazate pe energie regenerabila HUF HAUS dezvolta case autonome, bazate pe energie regenerabila
Peste 170.000 de beneficiari in cadrul campaniei umanitare Ariston Comfort Challenge Peste 170.000 de beneficiari in cadrul campaniei umanitare Ariston Comfort Challenge
Experientele de cosmar ale unor proprietari de apartamente noi Experientele de cosmar ale unor proprietari de apartamente noi
Pierderile din spatiile comune se impart tuturor proprietarilor, separat, dupa cota-parte indiviza Pierderile din spatiile comune se impart tuturor proprietarilor, separat, dupa cota-parte indiviza
Zece milioane de euro pentru 11 blocuri din Otopeni Zece milioane de euro pentru 11 blocuri din Otopeni

Vezi mai multe articole