Balbaiala in Guvernul Boc: Udrea introduce certificatele energetice amanate pana in 2011 de Blaga si Vladescu - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 Ministerul Dezvoltarii a pregatit Ordonanta de Urgenta prin care este reintrodusa obligativitatea certificarii energetice a imobilelor de locuinte, in acest an, si "spera" ca va fi discutata in sedinta de Guvern saptamana viitoare", potrivit explicatiilor transmise HotNews.ro. Guvernul Boc amanase, printr-o Ordonanta emisa la finalul anului trecut, obligativitatea certificarii...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Bulgarii si romanii, fara canalizare Bulgarii si romanii, fara canalizare
Colliers: Vanzarile de apartamente din Capitala s-au injumatatit in 2008 - 02 Martie 2009 Colliers: Vanzarile de apartamente din Capitala s-au injumatatit in 2008 - 02 Martie 2009
Proprietarii cladirilor devenite pericol public vor fi obligati sa le reabiliteze in doi ani Proprietarii cladirilor devenite pericol public vor fi obligati sa le reabiliteze in doi ani
Fondul de garantare aproba zilnic 96 de dosare pentru Fondul de garantare aproba zilnic 96 de dosare pentru "Prima casa" - 19 martie 2010
Romanian Design Week 2020 lanseaza KIDS LOVE DESIGN Romanian Design Week 2020 lanseaza KIDS LOVE DESIGN
Constructorul e obligat sa remedieze deficientele Constructorul e obligat sa remedieze deficientele

Vezi mai multe articole