Balbaiala in Guvernul Boc: Udrea introduce certificatele energetice amanate pana in 2011 de Blaga si Vladescu - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 Ministerul Dezvoltarii a pregatit Ordonanta de Urgenta prin care este reintrodusa obligativitatea certificarii energetice a imobilelor de locuinte, in acest an, si "spera" ca va fi discutata in sedinta de Guvern saptamana viitoare", potrivit explicatiilor transmise HotNews.ro. Guvernul Boc amanase, printr-o Ordonanta emisa la finalul anului trecut, obligativitatea certificarii...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Veranda Mall aduce in Obor doi noi chiriasi: Orsay si Animax Veranda Mall aduce in Obor doi noi chiriasi: Orsay si Animax
Pensionarii isi pot da casa pe o batranete linistita Pensionarii isi pot da casa pe o batranete linistita
Casa orasanului trage la tara Casa orasanului trage la tara
Blocuri si vile noi de 65 de milioane de euro Blocuri si vile noi de 65 de milioane de euro
Mapei Romania premiaza 3 studenti din cadrul Universitatii Nationale de Arte Bucuresti Mapei Romania premiaza 3 studenti din cadrul Universitatii Nationale de Arte Bucuresti
Baby Boom Show – evenimentul anului pentru intreaga familie Baby Boom Show – evenimentul anului pentru intreaga familie

Vezi mai multe articole