Balbaiala in Guvernul Boc: Udrea introduce certificatele energetice amanate pana in 2011 de Blaga si Vladescu - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 Ministerul Dezvoltarii a pregatit Ordonanta de Urgenta prin care este reintrodusa obligativitatea certificarii energetice a imobilelor de locuinte, in acest an, si "spera" ca va fi discutata in sedinta de Guvern saptamana viitoare", potrivit explicatiilor transmise HotNews.ro. Guvernul Boc amanase, printr-o Ordonanta emisa la finalul anului trecut, obligativitatea certificarii...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

RADET asigura ca si Constanta va avea caldura in aceasta iarna RADET asigura ca si Constanta va avea caldura in aceasta iarna
Englezii vor proprietati mioritice Englezii vor proprietati mioritice
Hidroizolarea fundatiei – Sfaturile date de specialistii nostri unui cititor Hidroizolarea fundatiei – Sfaturile date de specialistii nostri unui cititor
Piata constructiilor din Romania se afunda tot mai rau - 17 septembrie 2010 Piata constructiilor din Romania se afunda tot mai rau - 17 septembrie 2010
Casa Rusu lanseaz​a magazinul online casarusu.ro Casa Rusu lanseaz​a magazinul online casarusu.ro
IKEA lanseaza noua colectie sustenabila KÅSEBERGA printr-o initiativa de curatare a plajei Modern IKEA lanseaza noua colectie sustenabila KÅSEBERGA printr-o initiativa de curatare a plajei Modern

Vezi mai multe articole