Balbaiala in Guvernul Boc: Udrea introduce certificatele energetice amanate pana in 2011 de Blaga si Vladescu - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 Ministerul Dezvoltarii a pregatit Ordonanta de Urgenta prin care este reintrodusa obligativitatea certificarii energetice a imobilelor de locuinte, in acest an, si "spera" ca va fi discutata in sedinta de Guvern saptamana viitoare", potrivit explicatiilor transmise HotNews.ro. Guvernul Boc amanase, printr-o Ordonanta emisa la finalul anului trecut, obligativitatea certificarii...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Biroul de arhitectura ateliercetrei a castigat Premiul I pentru „Cea mai buna amenajare a unui spatiu public” la „Elle Decoration Romanian Design Awards 2018” Biroul de arhitectura ateliercetrei a castigat Premiul I pentru „Cea mai buna amenajare a unui spatiu public” la „Elle Decoration Romanian Design Awards 2018”
PiatraOnline devine partener în cadrul Asociației Clubului Roman de Mobila (ACRM) PiatraOnline devine partener în cadrul Asociației Clubului Roman de Mobila (ACRM)
Tu ce ti-ai lua: apartament sau casa? - 16 Februarie 2009 Tu ce ti-ai lua: apartament sau casa? - 16 Februarie 2009
Electrolux propune un ghid practic de cumparare a masinii de spalat Electrolux propune un ghid practic de cumparare a masinii de spalat
Jumatate din energia termocentralelor incalzeste aerul patriei Jumatate din energia termocentralelor incalzeste aerul patriei
Muncitorul din constructii emigrat, la 300 de euro distanta Muncitorul din constructii emigrat, la 300 de euro distanta

Vezi mai multe articole