Balbaiala in Guvernul Boc: Udrea introduce certificatele energetice amanate pana in 2011 de Blaga si Vladescu - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 Ministerul Dezvoltarii a pregatit Ordonanta de Urgenta prin care este reintrodusa obligativitatea certificarii energetice a imobilelor de locuinte, in acest an, si "spera" ca va fi discutata in sedinta de Guvern saptamana viitoare", potrivit explicatiilor transmise HotNews.ro. Guvernul Boc amanase, printr-o Ordonanta emisa la finalul anului trecut, obligativitatea certificarii...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Termopanele Termopanele
A inceput Black Friday 2017 la Flanco! A inceput Black Friday 2017 la Flanco!
Cursuri pentru administratoride bloc, la Primaria Sectorului 6 Cursuri pentru administratoride bloc, la Primaria Sectorului 6
Piata constructiilor va iesi din impas odata ce bancile vor acorda credite Piata constructiilor va iesi din impas odata ce bancile vor acorda credite
ABB preia business-ul de retele de comunicatii KEYMILE pentru a-si consolida portofoliul de retele digitale si focusul pe software ABB preia business-ul de retele de comunicatii KEYMILE pentru a-si consolida portofoliul de retele digitale si focusul pe software
Mobilierul romanesc din Pt se va scumpi cu 4-5% Mobilierul romanesc din Pt se va scumpi cu 4-5%

Vezi mai multe articole