Balbaiala in Guvernul Boc: Udrea introduce certificatele energetice amanate pana in 2011 de Blaga si Vladescu - 28 ianuarie 2010

28 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 Ministerul Dezvoltarii a pregatit Ordonanta de Urgenta prin care este reintrodusa obligativitatea certificarii energetice a imobilelor de locuinte, in acest an, si "spera" ca va fi discutata in sedinta de Guvern saptamana viitoare", potrivit explicatiilor transmise HotNews.ro. Guvernul Boc amanase, printr-o Ordonanta emisa la finalul anului trecut, obligativitatea certificarii...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Calatorie in Jurul Clatitei: creativitate, multa distractie si premii delicioase Calatorie in Jurul Clatitei: creativitate, multa distractie si premii delicioase
eMAG dezvaluie 10 produse din oferta de Black Friday eMAG dezvaluie 10 produse din oferta de Black Friday
Preturile apartamentelor Preturile apartamentelor
Locuitorii din Ferentari vor fi bransati la curent Locuitorii din Ferentari vor fi bransati la curent
INS: Lucrarile de constructii au scazut cu 1,8% in decembrie 2007 fata de noiembrie INS: Lucrarile de constructii au scazut cu 1,8% in decembrie 2007 fata de noiembrie
MedLife inaugureaza prima hyperclinica in Ploiesti MedLife inaugureaza prima hyperclinica in Ploiesti

Vezi mai multe articole