Ce fac dezvoltatorii imobiliari in timp de criza: cazeaza muncitorii in vile - 13 Noiembrie 2009

13 noiembrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Nemaiputand sa vanda vilele si apartamentele construite langa Bucuresti, dezvoltatorii imobiliari le-au gasit o noua intrebuintare: transformarea lor in spatii de cazare pentru echipe de muncitori. Vila din Otopeni nu a mai putut fi vanduta. Cum vremurile in care tot ce construiai se vindea instantaneu au trecut de mult, dezvoltatorii imobiliari se confrunta cu o mare problema: ce facem cu vilele si apartamentele...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cum arata ''Prima casa Cum arata ''Prima casa" pentru romani in 2011?
Centrul Capitalei - In Bucuresti, metrul patrat sare de 2.000 de euro Centrul Capitalei - In Bucuresti, metrul patrat sare de 2.000 de euro
Piata creditelor Piata creditelor
STAR STONE finalizeaza o investitie de 1,3 milioane de euro intr-o noua linie de productie si dubleaza capacitatea de productie de pavaje STAR STONE finalizeaza o investitie de 1,3 milioane de euro intr-o noua linie de productie si dubleaza capacitatea de productie de pavaje
O turbina eoliana - sursa de energie pentru toata gospodaria O turbina eoliana - sursa de energie pentru toata gospodaria
Scumpirea locuintelor poate goni investitorii spre Moldova sau Serbia Scumpirea locuintelor poate goni investitorii spre Moldova sau Serbia

Vezi mai multe articole