Peste 5000 de apartamente noi la Condominium Expo - 16 Octombrie 2009

16 octombrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul International de Apartamente Condominium isi va deschide portile, pe 15 octombrie, la Sala Palatului din Bucuresti. Aflat la a X-a editie, evenimentul se desfasoara in plina perioada de reasezare a pietei imobiliare din Romania, dupa socul resimtit incepand cu anul trecut, se arata intr-un comunicat remis de compania ce se ocupa cu organizarea evenimentului.
In cautarea solutiilor de iesire din aceasta zona de incertitudine a pietei, marcata de efectele crizei financiare, atat dezvoltatorii, cat si institutiile financiare isi modeleaza ofertele dupa regulile programului "Prima Casa"…

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Case pe bani europeni Case pe bani europeni
Casele de pe Valea Prahovei, tot mai scumpe Casele de pe Valea Prahovei, tot mai scumpe
Gama de foarfeci unviersale Fiskars - accesibilitate la inaltime Gama de foarfeci unviersale Fiskars - accesibilitate la inaltime
Noi reglementari privind evacuarea fortata in caz de refuz la consolidarea locuintelor Noi reglementari privind evacuarea fortata in caz de refuz la consolidarea locuintelor
Schimbul de case revine in forta - 12 octombrie 2010 Schimbul de case revine in forta - 12 octombrie 2010
"Prima casa", primele efecte... perverse - 15 Iulie 2009

Vezi mai multe articole