Peste 5000 de apartamente noi la Condominium Expo - 16 Octombrie 2009

16 octombrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul International de Apartamente Condominium isi va deschide portile, pe 15 octombrie, la Sala Palatului din Bucuresti. Aflat la a X-a editie, evenimentul se desfasoara in plina perioada de reasezare a pietei imobiliare din Romania, dupa socul resimtit incepand cu anul trecut, se arata intr-un comunicat remis de compania ce se ocupa cu organizarea evenimentului.
In cautarea solutiilor de iesire din aceasta zona de incertitudine a pietei, marcata de efectele crizei financiare, atat dezvoltatorii, cat si institutiile financiare isi modeleaza ofertele dupa regulile programului "Prima Casa"…

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Brico Dépôt introduce indicatorul „Stop Preț” la produsele din depozite și în cataloagele bilunare de trafic Brico Dépôt introduce indicatorul „Stop Preț” la produsele din depozite și în cataloagele bilunare de trafic
Cum s-au prabusit preturile din Cum s-au prabusit preturile din "paradisurile" Imobiliare
Industria Constructiilor este prezenta la evenimentul #TotulPentruCasaTa2023 de la ROMEXPO Industria Constructiilor este prezenta la evenimentul #TotulPentruCasaTa2023 de la ROMEXPO
Etapele obtinerii actelor de cadastru Etapele obtinerii actelor de cadastru
Ajutoare pentru achitarea facturilor la incalzire Ajutoare pentru achitarea facturilor la incalzire
Se vor mai scumpi terenurile din nordul Capitalei? Se vor mai scumpi terenurile din nordul Capitalei?

Vezi mai multe articole