Peste 5000 de apartamente noi la Condominium Expo - 16 Octombrie 2009

16 octombrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul International de Apartamente Condominium isi va deschide portile, pe 15 octombrie, la Sala Palatului din Bucuresti. Aflat la a X-a editie, evenimentul se desfasoara in plina perioada de reasezare a pietei imobiliare din Romania, dupa socul resimtit incepand cu anul trecut, se arata intr-un comunicat remis de compania ce se ocupa cu organizarea evenimentului.
In cautarea solutiilor de iesire din aceasta zona de incertitudine a pietei, marcata de efectele crizei financiare, atat dezvoltatorii, cat si institutiile financiare isi modeleaza ofertele dupa regulile programului "Prima Casa"…

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Romanii isi fac case Romanii isi fac case
Iluminat stradal solar modular | Signify SunStay Pro gen2 Iluminat stradal solar modular | Signify SunStay Pro gen2
Inchirierile raman o afacere de viitor - 2008-11-07 Inchirierile raman o afacere de viitor - 2008-11-07
Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta
Apolodor va inchiria locuintele din ansamblul Octopus Garden - 17 DECEMBRIE 2008 Apolodor va inchiria locuintele din ansamblul Octopus Garden - 17 DECEMBRIE 2008
Blocuri Blocuri

Vezi mai multe articole