Peste 5000 de apartamente noi la Condominium Expo - 16 Octombrie 2009

16 octombrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul International de Apartamente Condominium isi va deschide portile, pe 15 octombrie, la Sala Palatului din Bucuresti. Aflat la a X-a editie, evenimentul se desfasoara in plina perioada de reasezare a pietei imobiliare din Romania, dupa socul resimtit incepand cu anul trecut, se arata intr-un comunicat remis de compania ce se ocupa cu organizarea evenimentului.
In cautarea solutiilor de iesire din aceasta zona de incertitudine a pietei, marcata de efectele crizei financiare, atat dezvoltatorii, cat si institutiile financiare isi modeleaza ofertele dupa regulile programului "Prima Casa"…

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Tendintele in mobila, in lumina reflectoarelor BIFE-SIM 2017 de pe 13 pana pe 17 septembrie Tendintele in mobila, in lumina reflectoarelor BIFE-SIM 2017 de pe 13 pana pe 17 septembrie
Miele lanseaza primul espressor cu optiunea de a selecta din 3 tipuri diferite de cafea Miele lanseaza primul espressor cu optiunea de a selecta din 3 tipuri diferite de cafea
Piata imobiliara romaneasca, ferita de criza Piata imobiliara romaneasca, ferita de criza
Pregatirea inginerilor romani pentru colaborarea internationala Pregatirea inginerilor romani pentru colaborarea internationala
Zile norocoase pentru clientii Praktiker Romania: 3 masini au fost deja castigate! Zile norocoase pentru clientii Praktiker Romania: 3 masini au fost deja castigate!
Romania, in topul tranzactiilor imobiliare Romania, in topul tranzactiilor imobiliare

Vezi mai multe articole