Peste 5000 de apartamente noi la Condominium Expo - 16 Octombrie 2009

16 octombrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Targul International de Apartamente Condominium isi va deschide portile, pe 15 octombrie, la Sala Palatului din Bucuresti. Aflat la a X-a editie, evenimentul se desfasoara in plina perioada de reasezare a pietei imobiliare din Romania, dupa socul resimtit incepand cu anul trecut, se arata intr-un comunicat remis de compania ce se ocupa cu organizarea evenimentului.
In cautarea solutiilor de iesire din aceasta zona de incertitudine a pietei, marcata de efectele crizei financiare, atat dezvoltatorii, cat si institutiile financiare isi modeleaza ofertele dupa regulile programului "Prima Casa"…

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

BNP Paribas vrea sa intre pe piata creditelor ipotecare BNP Paribas vrea sa intre pe piata creditelor ipotecare
Vile Vile
Centralele termice compacte, peste o treime din piata Centralele termice compacte, peste o treime din piata
Gebrüder Weiss Romania continua parteneriatul pe termen lung cu P3 Logistic Parks Gebrüder Weiss Romania continua parteneriatul pe termen lung cu P3 Logistic Parks
Descopera aromele bucatariei italiene cu Ingredientul Secret oferit de Electrolux Descopera aromele bucatariei italiene cu Ingredientul Secret oferit de Electrolux
Asigurarea locuintelor, din nou obligatorie Asigurarea locuintelor, din nou obligatorie

Vezi mai multe articole