O casa...la inaltime!

O casa...la inaltime!

01 septembrie, 2003

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 

Va doriti o casa "la inaltime" ?
                                                 Iata o idee...mai traznita!

 

 

 

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Parcul Herastrau Parcul Herastrau
Gara de Nord Gara de Nord
Eleganta, minimalism, libertate - Casa de sticla Eleganta, minimalism, libertate - Casa de sticla
Opera plutitoare Opera plutitoare
Neogoticul de Bucuresti Neogoticul de Bucuresti
Locuintele cuplate in oglinda - o alternativa de luat in seama Locuintele cuplate in oglinda - o alternativa de luat in seama

Vezi mai multe articole