O casa...la inaltime!

O casa...la inaltime!

01 septembrie, 2003

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 

Va doriti o casa "la inaltime" ?
                                                 Iata o idee...mai traznita!

 

 

 

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Muzeul Theodor Aman Muzeul Theodor Aman
Casele pasive - o investitie care aduce economii Casele pasive - o investitie care aduce economii
Biedermeier - un loc in modernitate Biedermeier - un loc in modernitate
Semineul - Cum sa faci alegerea corecta Semineul - Cum sa faci alegerea corecta
Casa din fibra de carbon Casa din fibra de carbon
Casa Poporului Casa Poporului

Vezi mai multe articole