O casa...la inaltime!

O casa...la inaltime!

01 septembrie, 2003

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 

Va doriti o casa "la inaltime" ?
                                                 Iata o idee...mai traznita!

 

 

 

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Casa memoriala Tudor Arghezi Casa memoriala Tudor Arghezi
Parfumul Asiei intr-o locuinta europeana Parfumul Asiei intr-o locuinta europeana
Folosirea culorilor in designul interior Folosirea culorilor in designul interior
Palatul Parlamentului Palatul Parlamentului
Suprafete ondulate acoperite cu linoleum Suprafete ondulate acoperite cu linoleum
Real Estate & Construction Forum reuneste cei mai mari jucatori de pe piata de imobiliare si constructii Real Estate & Construction Forum reuneste cei mai mari jucatori de pe piata de imobiliare si constructii

Vezi mai multe articole