O casa...la inaltime!

O casa...la inaltime!

01 septembrie, 2003

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 

Va doriti o casa "la inaltime" ?
                                                 Iata o idee...mai traznita!

 

 

 

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Teatrul Odeon Teatrul Odeon
Real Estate & Construction Forum reuneste cei mai mari jucatori de pe piata de imobiliare si constructii Real Estate & Construction Forum reuneste cei mai mari jucatori de pe piata de imobiliare si constructii
Design-ul geometric, cea mai la moda sursa de inspiratie pentru casa ta Design-ul geometric, cea mai la moda sursa de inspiratie pentru casa ta
Castigatori | A' Design Award & Competition Castigatori | A' Design Award & Competition
Gara de Nord Gara de Nord
Stadionul National din Beijing Stadionul National din Beijing

Vezi mai multe articole