O casa...la inaltime!

O casa...la inaltime!

01 septembrie, 2003

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 

Va doriti o casa "la inaltime" ?
                                                 Iata o idee...mai traznita!

 

 

 

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Manastirea Mihai Voda Manastirea Mihai Voda
Tour of life Tour of life
Simplitatea avea culoarea cerului Simplitatea avea culoarea cerului
Cabina telefonica Cabina telefonica
Motive geometrice in designul de interior Motive geometrice in designul de interior
Confortul camerelor de camin Confortul camerelor de camin

Vezi mai multe articole