O casa...la inaltime!

O casa...la inaltime!

01 septembrie, 2003

comenteaza trimite unui prieten printeaza

 

Va doriti o casa "la inaltime" ?
                                                 Iata o idee...mai traznita!

 

 

 

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cum se construieste o casa din lemn Cum se construieste o casa din lemn
Arhitectura neoromaneasca Arhitectura neoromaneasca
Daca esti din Timisoara, afla aici despre serviciile de design interior, pentru spatii rezidentiale Daca esti din Timisoara, afla aici despre serviciile de design interior, pentru spatii rezidentiale
9 dintre cele mai faimoase conace parasite de pe Terra 9 dintre cele mai faimoase conace parasite de pe Terra
Improspatarea designului interior cu investitii minime Improspatarea designului interior cu investitii minime
Arta culorilor in locuinta Arta culorilor in locuinta

Vezi mai multe articole