Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cadastrul agricol costa intre 2 si 10% din valoarea terenului Cadastrul agricol costa intre 2 si 10% din valoarea terenului
Vilele maharilor scapa de legea costiera Vilele maharilor scapa de legea costiera
Schimba atmosfera casei tale cu noile corpuri de iluminat si accesorii Philips Hue Schimba atmosfera casei tale cu noile corpuri de iluminat si accesorii Philips Hue
Compania HUF HAUS, premiata pentru proiectul rezidential inovator HUF City Living Compania HUF HAUS, premiata pentru proiectul rezidential inovator HUF City Living
De ce nu se construiesc locuinte pentru inchiriere in Romania De ce nu se construiesc locuinte pentru inchiriere in Romania
Facturile la electricitate, in discutie Facturile la electricitate, in discutie

Vezi mai multe articole