Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

DERO relanseaza intreaga gama de produse si porneste dialogul despre distributia treburilor casnice in cuplu DERO relanseaza intreaga gama de produse si porneste dialogul despre distributia treburilor casnice in cuplu
Vacanta de gaming perfecta cu monitorul de 144Hz oferit cadou de PC Garage Vacanta de gaming perfecta cu monitorul de 144Hz oferit cadou de PC Garage
RE/MAX continua expansiunea pe piata locala si deschide inca trei birouri RE/MAX continua expansiunea pe piata locala si deschide inca trei birouri
Eficienta energetica a cladirilor noi necesita mai multa finantare - 24 Aprilie 2009 Eficienta energetica a cladirilor noi necesita mai multa finantare - 24 Aprilie 2009
Praktiker se repoziţionează într-un specialist DIY soft affordable Praktiker se repoziţionează într-un specialist DIY soft affordable
Lux, eleganta si exclusivism la Targul PROJECT EXPO: Imobiliare - 20 Februarie 2009 Lux, eleganta si exclusivism la Targul PROJECT EXPO: Imobiliare - 20 Februarie 2009

Vezi mai multe articole