Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Piata de constructii pentru cladiri rezidentiale, scadere de 7,3% in decembrie - 2 Februarie 2009 Piata de constructii pentru cladiri rezidentiale, scadere de 7,3% in decembrie - 2 Februarie 2009
Tefal ActiFry® – Sanatos, crocant si irezistibil Tefal ActiFry® – Sanatos, crocant si irezistibil
Solutiile OARB pentru dezvoltarea Capitalei Solutiile OARB pentru dezvoltarea Capitalei
Cetatenii care decid sa economiseasca energie vor fi rasplatiti Cetatenii care decid sa economiseasca energie vor fi rasplatiti
BEST ROOFS & FACADES 2015,  evenimentul anului pentru montatorii de acoperisuri 19 - 23 septembrie Romexpo BEST ROOFS & FACADES 2015, evenimentul anului pentru montatorii de acoperisuri 19 - 23 septembrie Romexpo
Case din polistiren Case din polistiren

Vezi mai multe articole