Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Doar 60% din localitatile din Romania sunt alimentate cu gaze naturale Doar 60% din localitatile din Romania sunt alimentate cu gaze naturale
Criza nu s-a resimtit la vanzarile de mobila - 3 DECEMBRIE 2008 Criza nu s-a resimtit la vanzarile de mobila - 3 DECEMBRIE 2008
M2 - Cel mai luminos video-proiector portabil din lume M2 - Cel mai luminos video-proiector portabil din lume
Etex - cea mai mare unitate de productie de placi de gips-carton din Romania Etex - cea mai mare unitate de productie de placi de gips-carton din Romania
Cum sa faci profit din falimentele imobiliare Cum sa faci profit din falimentele imobiliare
Administratorii de blocuri dispar cu banii locatarilor Administratorii de blocuri dispar cu banii locatarilor

Vezi mai multe articole