Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

7 trucuri si ponturi referitoare la frigider 7 trucuri si ponturi referitoare la frigider
Romanii amana momentul in care vor schimba gresia si faianta - 16 Iulie 2009 Romanii amana momentul in care vor schimba gresia si faianta - 16 Iulie 2009
Lege contestata. Asigurarea obligatorie a locuintelor va deveni efectiva de la 1 iulie 2009 Lege contestata. Asigurarea obligatorie a locuintelor va deveni efectiva de la 1 iulie 2009
BenQ lanseaza modelul LU950 BlueCore BenQ lanseaza modelul LU950 BlueCore
Stofele de mobilier la control Stofele de mobilier la control
Casele noi Casele noi

Vezi mai multe articole