Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Saint-Gobain continua sa investeasca in proiecte sociale alaturi de Habitat for Humanity Romania si MagiCamp Saint-Gobain continua sa investeasca in proiecte sociale alaturi de Habitat for Humanity Romania si MagiCamp
Producatorii de energie termica solicita majorarea pretului gigacaloriei Producatorii de energie termica solicita majorarea pretului gigacaloriei
Primul targ imobiliar virtual: Stai acasa, iti bei cafeaua si vorbesti pe chat cu dezvoltatorii! Cum ti se pare? Primul targ imobiliar virtual: Stai acasa, iti bei cafeaua si vorbesti pe chat cu dezvoltatorii! Cum ti se pare?
RADET asigura ca si Constanta va avea caldura in aceasta iarna RADET asigura ca si Constanta va avea caldura in aceasta iarna
Subventie de 7.776 de euro pentru o vila Subventie de 7.776 de euro pentru o vila
Solutii de creditare pentru locuintele noi Solutii de creditare pentru locuintele noi

Vezi mai multe articole