Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Afacerile Wetterbest cresc cu 45%, iar compania inaugureaza un nou showroom Afacerile Wetterbest cresc cu 45%, iar compania inaugureaza un nou showroom
Decizie finala Preturile gazelor raman nemodificate Decizie finala Preturile gazelor raman nemodificate
Pregatiti-va casa de iarna! Pregatiti-va casa de iarna!
Forever Pipe investeste 4,5 mil. euro intr-un nou material termoizolant Forever Pipe investeste 4,5 mil. euro intr-un nou material termoizolant
Exista un risc de prabusire a preturilor imobiliare Exista un risc de prabusire a preturilor imobiliare
Cand se opreste apa calda? Cand se opreste apa calda?

Vezi mai multe articole