Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Intermediarii scumpesc gazele Intermediarii scumpesc gazele
Brico Depôt vine mai aproape de clienti la nivel national, acum in 34 de magazine Brico Depôt vine mai aproape de clienti la nivel national, acum in 34 de magazine
2017, anul cu schimbari la nivelul conducerii Rehau Polymer Romania 2017, anul cu schimbari la nivelul conducerii Rehau Polymer Romania
30.000 de euro pentru a incepe o afacere cu mobila 30.000 de euro pentru a incepe o afacere cu mobila
Chiriile s-au scumpit cu 10% in ultimele trei luni - 12 DECEMBRIE 2008 Chiriile s-au scumpit cu 10% in ultimele trei luni - 12 DECEMBRIE 2008
Sarbatori cu arome intense alaturi de Krups Evidence Sarbatori cu arome intense alaturi de Krups Evidence

Vezi mai multe articole