Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Scrisoare deschisa adresata noii majoritati guvernamentale: Cerem rediscutarea Planului National de Redresare si Rezilienta - PNRR Scrisoare deschisa adresata noii majoritati guvernamentale: Cerem rediscutarea Planului National de Redresare si Rezilienta - PNRR
Cat mai costa o locuinta in Capitala Cat mai costa o locuinta in Capitala
Locuinte de vacanta Locuinte de vacanta
Un dezvoltator vrea sa vanda triplu in 2010. Preturile apartamentelor sar de 110.000 euro - 21 aprilie 2010 Un dezvoltator vrea sa vanda triplu in 2010. Preturile apartamentelor sar de 110.000 euro - 21 aprilie 2010
Razboi romano-bulgar la randamente imobiliare Razboi romano-bulgar la randamente imobiliare
BLOCAJ Cand nu mai pot sa vanda, proprietarii sunt dispusi sa scada preturile BLOCAJ Cand nu mai pot sa vanda, proprietarii sunt dispusi sa scada preturile

Vezi mai multe articole