Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Preturile apartamentelor au inregistrat prima scadere din ultimii trei ani Preturile apartamentelor au inregistrat prima scadere din ultimii trei ani
Casele de clasa medie, cele mai profitabile Casele de clasa medie, cele mai profitabile
Un sfert dintre apartamente - debransate de la sistemul de incalzire Un sfert dintre apartamente - debransate de la sistemul de incalzire
Locuintele vechi, intre scumpiri si ieftiniri - 14 Mai 2009 Locuintele vechi, intre scumpiri si ieftiniri - 14 Mai 2009
Participa ca expozant la MOBILA EXPO 2019 si beneficiezi de un plus de notorietate Participa ca expozant la MOBILA EXPO 2019 si beneficiezi de un plus de notorietate
Somfy Romania dubleaza vanzarile sistemelor de automatizare pentru perdele si draperii Somfy Romania dubleaza vanzarile sistemelor de automatizare pentru perdele si draperii

Vezi mai multe articole