Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Casa pe credit, un vis tot mai indepartat Casa pe credit, un vis tot mai indepartat
Cum va puteti monta centrala individuala Cum va puteti monta centrala individuala
Eurovent Summit 2025: viitorul HVACR se scrie la Praga, cu accent pe circularitate, reglementari europene si materiale avansate Eurovent Summit 2025: viitorul HVACR se scrie la Praga, cu accent pe circularitate, reglementari europene si materiale avansate
Miele Constanta, primul magazin propriu din afara Capitalei, vanzari de 250.000 de euro in primul an de la deschidere Miele Constanta, primul magazin propriu din afara Capitalei, vanzari de 250.000 de euro in primul an de la deschidere
"Prima casa" genereaza anomalii imobiliare: doua camere la pret de trei - 16 Iulie 2009
Taxe de mii de euro la terenurile bune Taxe de mii de euro la terenurile bune

Vezi mai multe articole