Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Lumina spot: efecte speciale Lumina spot: efecte speciale
Statul va construi 12.000 de locuinte pentru tineri si persoane cu venituri mici Statul va construi 12.000 de locuinte pentru tineri si persoane cu venituri mici
Divizia Bosch Scule electrice atinge un record de vanzari Divizia Bosch Scule electrice atinge un record de vanzari
Presedintele unei asociatii de proprietari nu este subordonat comisiei de cenzori Presedintele unei asociatii de proprietari nu este subordonat comisiei de cenzori
Garantii materiale pentru administratori Garantii materiale pentru administratori
Joc de glezne pentru creditul ipotecar Joc de glezne pentru creditul ipotecar

Vezi mai multe articole