Facturile de gaz nu se mai pot plati la Posta

30 iulie, 2008

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Din luna august, cei 1,2 milioane de clienti ai Distrigaz Sud nu-si vor mai putea achita facturile la oficiile Postei Romane. Alternativele oferite de compania de gaze pentru platile in numerar sunt casieriile Distrigaz Sud, agentiile bancare BRD, ROMEXTERRA, Creditcoop sau automatele CITIBANK, reteaua de parteneri care afiseaza autocolantul „Aici se plateste factura Distrigaz Sud” si locatiile PayPoint. Lista punctelor de plata (PayPoint) se gaseste pe site-ul www.distrigazsud.ro.
 
Sursa: Gandul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Din toamna se scumpeste intretinerea Din toamna se scumpeste intretinerea
OLX Group lanseaza Tradus.com, o platforma globala de vanzare-cumparare utilaje grele OLX Group lanseaza Tradus.com, o platforma globala de vanzare-cumparare utilaje grele
Romanii, tot mai interesati sa investeasca in Imobiliare Romanii, tot mai interesati sa investeasca in Imobiliare
Clujenii au mai mult spatiu pentru shopping decat bucurestenii - 22 Aprilie 2009 Clujenii au mai mult spatiu pentru shopping decat bucurestenii - 22 Aprilie 2009
A revenit presiunea la gaze A revenit presiunea la gaze
Robotul de bucatarie Kenwood Chef XL Titanium este capabil sa tracteze un automobil Robotul de bucatarie Kenwood Chef XL Titanium este capabil sa tracteze un automobil

Vezi mai multe articole