Primele dosare pentru "Prima casa" - 08 Iulie 2009

08 iulie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Astazi este prima zi in care cei care vor sa-si achizitioneze o locuinta prin programul guvernamental pot depune actele necesare.
 
De astazi s-a dat liber la depus dosare pentru programul „Prima casa”, dupa ce ieri BRD a semnat cadrul legal cu Fondul National de Garantare pentru IMM-uri (FNGIMM). „De maine (astazi - n.r.) vom putem primi dosarele celor care doresc un credit pentru «Prima casa»”, ne-au declarat oficialii BRD. O alta banca ce ar mai putea semna conventiile cu FNGIMM azi este....

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Electrocasnicele, scumpite illegal Electrocasnicele, scumpite illegal
Gazele se scumpesc de dragul inflatiei pe 2007 Gazele se scumpesc de dragul inflatiei pe 2007
Hornbach isi consolideaza angajamentul pentru exploatarea responsabila a padurilor Hornbach isi consolideaza angajamentul pentru exploatarea responsabila a padurilor
Preturile apartamentelor ceausiste s-ar putea dubla in cinci ani Preturile apartamentelor ceausiste s-ar putea dubla in cinci ani
Consolidare cu forta Consolidare cu forta
BIFE-SIM 2013:  Pregatiri pentru cel mai mare targ de mobila din Romania BIFE-SIM 2013: Pregatiri pentru cel mai mare targ de mobila din Romania

Vezi mai multe articole