Cum incearca o familie de romani sa isi vanda casa de 3,5 mil. dolari din SUA - 20 aprilie 2010
21 aprilie, 2010
Fii primul care comenteaza articolul "Cum incearca o familie de romani sa isi vanda casa de 3,5 mil. dolari din SUA" Sotii Radulescu au parasit Brasovul in anul 2000 si au plecat in Washington, unde si-au construit o casa cu o suprafata utila de 560 mp. In prezent, brasovenii au scos proprietatea la vanzare, coborand treptat pretul de la 4,4 la 3,5 milioane de dolari, insa, chiar si asa, cumparatorii nu au aparut. Casa a fost construita de familia noastra in perioada 2005-2007 si este o constructie personalizata. O scoatem la vanzare pentru ca parintii mei nu vor avea nevoie de o casa asa mare, iar eu si fratele meu ne vom muta in alt stat in cateva luni, explica Robert Radulescu, fiul proprietarilor. Sotii Radulescu, in varsta de 53, respectiv 54 de ani, au scos initial casa la vanzare in…
mai mult >